Sohbet Girişi

Hakkımızda

2000 Yılında çıkmış olduğumuz islam üzerine sohbet gerçekleştirebileceğiniz çevirimiçi muhabbet platformları yolunda, 2023 yılında tekrar faaliyete geçmiş olan dini sohbet sitesi, bir birinden güzel söyleşi tarzı muhabbetler din üzerine konuşmalar, islam hakkında vaaz tadında sohbetler bulabileceğiniz islamchat.net adresi, sizlere ilmi ve gerçek bilgiler sağlamak amacı ile tekrar sizlerle!

Türkiye’nin en büyük ve en köklü geçmişe sahip olan dini sohbet sitesi, gerçek sohbet kullanıcıları ve bir birinden farklı görüş, düşünce ve bilgiye sahip olan kişilerle daha güçlü!

Farklı dünyaların insanları ve içsel huzuru size tesis edecek sohbetler sayesinde. islamchat.net sohbet odaları arkadaşlık, muhabbet, yeni insanlar ve kültürler tanıma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Can sıkıntınızı huzur dolu ve saygılı bir sohbet ortamında üzerinizden atabilir, yeni bir şeyler öğrenmek / öğretmek için islami sohbet odalarını kullanabilirsiniz.

Site içeriklerimizden islam üzerine bilgiler edinebilir, farklı anlayışların farklı düşüncelerini okuyup bilgi edinebilir, yorumda bulunabilirsiniz.

islamchat.net olarak vizyonumuz, Türkiye’nin en geniş çaplı din ve islam üzerine bir portal yaratmak ve insanların çevirimiçi bir şekilde bir birleri ile iletişime geçmelerini sağlamaktır.

 

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odaları içerisinde, seviyeli, saygılı ve hoşgörü ile sohbet edilmesini önemsiyoruz, Sohbet ederken ahlak kurallarına uygun şekilde chat yapmanızı tavsiye ediyoruz.
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı